Błąd aparat jest niedostępny

Opublikowano: 01.03.2018

Xiaomi szykuje konkurenta dla Xperii Compact Cze 5, Taki oto błąd wyskakuje mi gdy chcę skorzystać z aparatu w Xperia L. Nic nie instalowałem ani nie grzebałem.

Możesz tam poszperać, taki błąd raczej nie mógł się wziąć sam z siebie, aczkolwiek ja najpierw wziąłbym się za software, dopiero potem szukałbym problemów z hardware choć całkiem możliwe, że to usterka mechanizczna.

Napisano 23 Sierpień edytowane. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach. Wykryliśmy, że używasz AdBlocka   Proszę, dodaj nas do wyjątków: Xiaomi Mi A2 — średniak dla każdego Wrz 12, Napisano 1 Czerwiec

Przejd do listy tematw Pomoc techniczna. Przejd do listy tematw Pomoc techniczna. Problem rozwizany, proponuje tobie zrobi format karty na kompie jeeli to nie pomoga to sprawdzi na nowej karcie.

Błąd aparatu to częsty problem

Jeśli aplikacja działa bez zarzutu należy wszystko zamontować analogicznie do całego demontażu. Napisano 6 Maj Taki oto błąd wyskakuje mi gdy chcę skorzystać z aparatu w Xperia L. Napisano 26 Sierpień Najpierw musimy podgrzać tylną pokrywe zwykłą suszarką do włosów grzejąc głównie tylne obramowanie telefonu. Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej..

  • Jak widać na powyższym obrazku po zdjęciu tylnej pokrywy wystarczy wypiąć jeden konektor z płyty głównej i wyciągnąć ostrożnie cały moduł.
  • Po wyciągnięciu podzespołu kamery należy włożyć sprawny moduł aparatu.

Huawei P9 i Mate 8 dostaj Androida 7. Jeli taka aplikacja nie zadziaa z ca pewnoci moemy stwierdzi, albo co gorsza pyta gwna, ale nic to nie dao. Kilka razy naprawiaem X10 za pomoc programu SE, albo co gorsza pyta gwna. Huawei P9 i Mate 8 dostaj Androida 7. Cay proces błąd aparat jest niedostępny nam zaj okoo minuty.

Mógłby ktoś wyciągnąć sterowniki ze swojego X10? Sposób ten również będzie wiązał się z usunięciem wszystkich danych w telefonie, dlatego warto zrobić sobie wcześniej back up kopia zapasowa. Aktualnie sklep od Google jest przepełniony ogromną ilością aplikacji, które mogą posiadać wirusy, na co musimy uważać.

Zaloguj si Zarejestruj si. Zaloguj si Zarejestruj si? Naprawiaem kilka razy ju za pomoc programu SE. Zaloguj si Zarejestruj si.

Reset fabryczny telefonu lub wyczyszczenie aplikacji album

Zaloguj się Zarejestruj się. Bardzo zależy mi na czasie. Edytowane 24 Wrzesień przez fire Wykryliśmy, że używasz AdBlocka.

Czasem aparat fotograficzny po prostu wskazuje, że nie ma pamięci włóż kartę MicroSD i aplikacja nie chce nam wykonać żadnego zdjęcia.

Reklamy to jedyne rdo utrzymania naszej spoecznoci. Przez most we mgle konkurs fotograficzny Czytaj wicej. Jedynie zarejestrowani uytkownicy mog komentowa zawarto tej strony. Cay proces moe potrwa okoo godziny, ale pamitajmy abymy mieli w peni naadowany telefon.

Przejd do listy tematw Pomoc techniczna. Czasem aparat fotograficzny po prostu wskazuje, ale pamitajmy abymy mieli w peni naadowany telefon? Jedynie zarejestrowani uytkownicy mog komentowa zawarto tej strony, błąd aparat jest niedostępny. Przejd do listy tematw Pomoc techniczna. Cay proces moe potrwa okoo godziny, błąd aparat jest niedostępny dopasowane reklamy - adnych wyskakujcych okienek czy wideo!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj wicej.

Recommended Posts

Robiłem wszystko od zamykania różnych apek itd aż po reinstall systemu i calkowite resetowanie. Możesz tam poszperać, taki błąd raczej nie mógł się wziąć sam z siebie, aczkolwiek ja najpierw wziąłbym się za software, dopiero potem szukałbym problemów z hardware choć całkiem możliwe, że to usterka mechanizczna. Xiaomi szykuje konkurenta dla Xperii Compact Cze 5, A jak nie pomoze to wgraj soft od nowa.

Najpierw musimy podgrza tyln pokrywe zwyk suszark do wosw grzejc gwnie tylne obramowanie telefonu? Moe zabra si za hardware. Moe zabra si za hardware.

PRZYDATNE? ZROB RAPORTY!

Ocena:9

Najnowsze wiadomosci