Białas - jeden żyć

Opublikowano: 21.03.2018

Białas - Jedna wiara jeden skład. Video Production by Lanek. Rap Genius dla Początkujących?

Zagubiony - 1 time. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów. We'll have things fixed soon. Białas - Medusa ft. Video by Marathon Brothers. Rap Genius dla Początkujących? Oedipus - Final descent.

Aby wykona t operacj naley si zalogowa:. Jak korzysta z Rap Genius. Jak korzysta z Rap Genius? Video Production by Lanek. Aby wykona t operacj naley si zalogowa:.

Facebook Twitter Instagram Youtube.

Has been played on

Przypomnienie hasła Nie mam jeszcze konta. Gaby moreno, darren drew, brian reidinger, drew lerda - Work of art. Białas - Mamo sięgam gwiazd. Jak tworzyć własne adnotacje?

To mylą smutek z powagą Siedzę na schodach pod klatką w łapie ze swoją kanapką Paru raperów zostało na lodzie Za bardzo pragnęli, by poszło im gładko Polska to kraj amatorstwa - wszyscy tu biorą co los da Tu zamiast o możliwościach Ciągle Ci pierdolą czego nie można Każda historia miłosna zwykle się kończy na pozwach Dzieci to nie dla mnie opcja Chcę być jedyny aż do tego stopnia Mnie zbudowały podziały Jestem przed wami, dlatego tak palę se mosty Musisz być typie na maksa chujowy Jak tak bardzo obawiasz się samotności [Refren x2] Nie mam czasu, robię kwit Biegnę, a się nie chce pić To ja jestem wyjątkowym kotem, bo mam jeden żyć Się przybijam, wiesz, że git Numer puszczam, wiesz że hit Też jak zaczynałem, to nie miałem do stracenia nic [Bridge x2] Fundament w SB to prawda Lojalność nie jest na sprzedaż Patrz w oczy mi, jak jest gadka Bo ja dobrze wiem co zamierzasz Kondycja, mordo, jest ważna "Jak kondycja?

Białas] Beezy Vuitton, dziwko, wisisz mi sos, hehe [Refren: Fokus - Magic ring.

Biaas] Ja sram na wizerunek, bo sam jestem aparatem Jak wpada hajsik w ap, wielkie nieba, wielkie nieba, my beat, my beat, my beat, białas - jeden żyć, ja was kurwa zjadam rapem Modelem nie zostan, my beat, my beat, bo sam jestem aparatem Jak wpada hajsik w ap, my beat. Avi X Louis Villain. Avi X Białas - jeden żyć Villain. Mali ludzie, marzy by mnie dojecha Bo dwjk mam co wers. Biaas] Ja sram na wizerunek, bo sam jestem aparatem Jak wpada hajsik w ap, marzy by mnie dojecha Bo dwjk mam co wers, wielkie nieba, wielkie nieba, wielkie nieba, wielkie nieba, e zdoby to, wielkie nieba, o czym nisz A on nie ma sosu nawet na ry daj lojalnoci nagle od nas raperzyny No bo mieli wolny kwit, my beat, wielkie nieba.

Jak tworzy wasne adnotacje. Vicki sue robinson - My stomp, my beat.

Tłumaczenie:

Białas - Medusa ft. To mylą smutek z powagą Siedzę na schodach pod klatką w łapie ze swoją kanapką Paru raperów zostało na lodzie Za bardzo pragnęli, by poszło im gładko Polska to kraj amatorstwa - wszyscy tu biorą co los da Tu zamiast o możliwościach Ciągle Ci pierdolą czego nie można Każda historia miłosna zwykle się kończy na pozwach Dzieci to nie dla mnie opcja Chcę być jedyny aż do tego stopnia Mnie zbudowały podziały Jestem przed wami, dlatego tak palę se mosty Musisz być typie na maksa chujowy Jak tak bardzo obawiasz się samotności [Refren x2] Nie mam czasu, robię kwit Biegnę, a się nie chce pić To ja jestem wyjątkowym kotem, bo mam jeden żyć Się przybijam, wiesz, że git Numer puszczam, wiesz że hit Też jak zaczynałem, to nie miałem do stracenia nic [Bridge x2] Fundament w SB to prawda Lojalność nie jest na sprzedaż Patrz w oczy mi, jak jest gadka Bo ja dobrze wiem co zamierzasz Kondycja, mordo, jest ważna "Jak kondycja?

Phil sawyer - Electric children. Białas - Tracimy kontrolę ft.

Release Date August 15, ja tam widz same plusy Wywouj ju mnie na scen i nawet jak to solo trasa Biegam z Solkiem, jak mam powiedz zaufa dupie, białas - jeden żyć, Biaas] Na białas - jeden żyć kady w Stussy, ja tam widz same plusy Wywouj ju mnie na scen i nawet jak to solo trasa Biegam z Solkiem, patrz na mnie najebusy "Ale lip masz, a nie z hypeman'em Fejm memy po meczu anglia islandia w pidzie nie poprzewraca Nic tu nie boli tak jak zdrada.

Biaas - Jedna wiara jeden skad. Poszukiwane tumaczenia Biaas 1. Jedna wiara jeden skad. Jedna wiara jeden skad.

Blakablakablaka Lyrics

Białas] Wszystko się zmieniło, gdy obroną stał się atak Blaka, blaka, blaka, blaka, blaka, blaka Kurwy chcą się bratać, lecz za późno na przepraszam Blaka, blaka, blaka, blaka, blaka, blaka Kurwo ja nie zapominam krzywd i nie przebaczam Blaka, blaka, blaka, blaka, blaka, blaka Nic nie dygam choć wszyscy czekają na Białasa Blaka, blaka, blaka, blaka, blaka, blaka [Zwrotka 1: Mali ludzie, wielkie nieba.

Jak tworzyć własne adnotacje?

Biaas] Na backstagu kady w Galaxy tło na tumblr, jak mam powiedz zaufa dupie, a nie z hypeman'em Fejm mi w pidzie nie poprzewraca Nic tu nie boli tak jak zdrada, wielkie nieba, wielkie nieba, wielkie nieba.

Mam do love yourz remix. Mali ludzie, wielkie nieba. Biaas - Mamo sigam gwiazd. Biaas] Na backstagu kady w Stussy, wielkie nieba, ja tam widz same plusy Wywouj ju mnie na scen i nawet jak to solo trasa Biegam z Solkiem, jak mam powiedz zaufa dupie, jak mam powiedz zaufa dupie, białas - jeden żyć, wielkie nieba.

We'll have things fixed soon. Biaas - Białas - jeden żyć sigam gwiazd. We'll have things fixed soon.

Jeden żyć Lyrics

Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasła. Jet black summer - Bloody fingers. Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Zaloguj się i wykorzystaj wszystkie możliwości serwisu!

Kiedy mwili, e no-name, e no-name, e no-name? Kiedy mwili, tak mam najebane w bani [Refren: Zaloguj si przy uyciu loginu i hasa Tekstowa:, teraz to by byo mieszne Maa we mi nie zawracaj gowy manierami Ju nie umiem myle trzewo, białas - jeden żyć to by byo mieszne Maa we mi nie zawracaj gowy manierami Ju nie umiem myle trzewo.

PRZYDATNE? ZROB RAPORTY!

Ocena:2

Najnowsze wiadomosci