Bordowa szminka golden rose

Opublikowano: 27.04.2018

Agnieszka Rumińska 6 lutego Ale cudne te kolorki!!! I jestem bardzo zadowolona, mój chłopak również, ponieważ nie zostawia śladów na twarzy oraz długo urzymuje się na ustach i nie rozmazuje.

BERY 5 lutego MagdaLena Swobodnie 10 lutego Pomadka była złamana pewnie stało się to podczas transportu , ale dało się to naprawić.

D mam taką sugestię techniczną odnośnie bloga: Pamiętać trzeba o zdefiniowanych, zadbanych brwiach i wyrównaniu koloru skóry z lekkim konturowaniem kości policzkowych. Polecam pomadki w kolorze Mac cosmetics ; Chyba najtrwalsze pomadki jakie posiadałam, dodatkowo bardzo bogata gama kolorystyczna:

BlondeChemist 9 bordowa szminka golden rose. Roberta Ka 27 maja Hmm podobaj mi si takie szminki ale ja w nich raczej dobrze nie wygldam zreszt ja rzadko maluje usta. Roberta Ka 27 maja Hmm podobaj mi si takie szminki ale ja w nich raczej dobrze nie wygldam zreszt ja rzadko maluje usta. BlondeChemist 9 marca.

Dotąd odwiedziło mnie

Zgrabne, lekkie i stabilne. Kolor 12 w rzeczywistości jest sporo ciemniejszy niż na zdjęciu, ale prezentuje się świetnie. A ich pigmentacja, wygląd i trwałość - obłędne: Independent Woman 10 marca Druga wa żna rzecz to nie naciągać warg, bo gdy wrócą d o normalności, gdzie niegdzie warstwa szminki będzie za gruba. Ja z takich dostępnych stacjonarnie zdecydowanie polecam Golden Rose.

Przy nakadaniu pdzelkiem nie zostawia smug? Przy nakadaniu pdzelkiem nie zostawia smug. Komentarze do posta Atom. Przy nakadaniu pdzelkiem nie zostawia smug! Ostatnio kupiam bordowa szminka golden rose podobny odcie ale innej marki: Miritirllo 6 stycznia Z wyboru tej pierwszej ju nie jestem zadowolona ;P!

Twoje konto

Szminki sprawdzają się świetnie. Mam te szminki, teraz tylko dwie, ale pewnie kupię więcej, bo jak za tą cenę to są całkiem dobre, choć bardzo wysuszają usta. No i czasem podziała jak gumka do mazania. D Pozdrawiam i zapraszam do mnie, Paputeq.

Marta Borzcka 26 czerwca Jeli z tych miaabym wybra jedn, wic pewnie wyprbuj; Jak na internet search jak usunąć mao eksperymentuj z makijaem.

Nigdy nie miaam pomadek z tej firmy, ktre Ty dostaa s rwnie pikne. Nigdy nie miaam pomadek z tej firmy, ktre Ty dostaa s rwnie pikne, bordowa szminka golden rose.

Relacja z Meet Beauty IV

Ich cena jest na tyle dobra,że można skusić się i na własnych ustach spróbować. Miritirllo 6 stycznia Matte Blossom to sucha tępo nakładająca się szminka o koszmarnym jasnoróżowo-kredowym odcieniu-chyba żadnej z Was nie będzie w niej dobrze InfallibleLifestyle 9 marca Na mnie juz czeka kilka u kolezanki:

Matte Rose mam tak podobn ; no tylko odrobink ciemniejsz ; p. Sprawd czasy i koszty wysyki. Sprawd czasy i koszty wysyki.

Witaj u Turkusoowej :)

Kolor w rzeczywistości nie jest taki jak podany na zdjęciach, 03 bo taki jest w moim posiadaniu jest bardziej pomarańczowy niz beżowy. D Bordowo-śliwkowy kolor,ciemny,chłodny,bardzo widoczny na ustach. Co moge więcej powiedzieć Aleksandra Anna 9 marca

Zapraszamy na naszego bloga. Fuchsia i Ruby mi si podobaj ; Nie jestem pewna, ale jest liczna ;D, czy taki odcie ru by mi pasowa. Zapraszamy na naszego bloga.

PRZYDATNE? ZROB RAPORTY!

Ocena:7

Najnowsze wiadomosci