Pralka bosch wab2028kpl opinie

Opublikowano: 25.12.2017

Może powodować to alergie skórne. Używam jej tylko kilka tygodni, ale jestem zadowolona. Jednym słowem bardzo dobry produkt za rozsądną cenę.

PG 5 lat Pełna ochrona. Zadaj pytanie Przydatna opinia? Zamów w ciągu 0 godz. Podziel się swoją opinią. Pierze jak ma prać, programów wystarczająco, cena niewygórowana pln , bardzo cicha praca, zarówno przy praniu jak i przy wirowaniu.

Roczne zuycie wody [l]. Po okresie 2 lat od zakupu:. Roczne zuycie wody [l]. Po okresie 2 lat od zakupu:? Zadaj pytanie Przydatna opinia.

Skorzystaj Zobacz Raty przez Internet. Jest bardzo stabilna i w miarę cicha. Nie wiesz, na które parametry i funkcje zwrócić uwagę?

Podczas przedozowania środka piorącego dochodzi do wytworzenia nadmiernej ilości piany. Dla użytkownika Najczęściej zadawane pytania Jak to działa? Outlet AGD do zabudowy. Urządzenie wyposażone w taki silnik pracuje ciszej oraz zużywa mniej prądu. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. Od przodu Klasa energetyczna:

Zaloguj si lub Za konto. Funkcje dodatkowe  pranie antyalergiczneVarioPerfect? Reprezentatywny przykad dla zakupionych towarw i usug o wartoci z:. Po co od razu paci za zakupiony towar. Funkcje dodatkowe  pranie antyalergiczneVarioPerfect.

Specyfikacja

Nyska 48a, Wrocław. Sprawdź dostępność produktu w wybranym sklepie dokonasz tego na infolinii lub na stronie euro. Całkowity koszt kredytu ,01 zł w tym prowizja ,01 zł, odsetki 0 zł,.

Roczne zuycie energii [kWh]. W przypadku pozostawienia blatu moemy go wykorzysta jako pk na akcesoria azienkowe, pralka bosch wab2028kpl opinie. Wywietlacz elektroniczny Wywietlacz pomaga zarzdza rnymi funkcjami oraz programami pralki, uatwia wybr programu prania oraz np.

W przypadku pozostawienia blatu moemy go wykorzysta jako pk na akcesoria azienkowe. Wywietlacz elektroniczny Wywietlacz pomaga zarzdza rnymi funkcjami oraz programami pralki, uatwia wybr programu prania oraz np.

Kup teraz - zamówienie otrzymasz już we wtorek 18 września

W przypadku zakupu na raty powyżej 5 tys. Najniższa cena , 00 zł. Przy tym wskazuje oszczędność produktu i jego energetyczną oszczędność. Zegarki i biżuteria Zoologiczne i hobby Żywność i napoje. Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody.

Kalkulacja zostaa dokonana na dzie pralka bosch wab2028kpl opinie. Jest naprawde adna, e cookies bd zapisane w pamici urzdzenia. Wymiary GxSxW   44,6 x 60 x 85 cm. Kalkulacja zostaa dokonana na dzie. Wymiary GxSxW   44,6 x 60 x 85 cm. Powiadomimy Ci e-mailem o dostpnoci produktu do zakupu. Jeli zaley Ci na czasie - wczasz opcj TimePerfect?

Niestety, ale nie znaleźliśmy dla Ciebie produktów.

Dobór wody do wielkości załadunku. Najniższa cena , 00 zł. Monika, 01 października Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Moja ocena Bardzo dobra pralka. Magda, 28 maja Jacek 2 dni temu. Klasa energetyczna Klasa energetyczna informuje o zuyciu prdu przez dane urzdzenie.

PRZYDATNE? ZROB RAPORTY!

Ocena:6

Najnowsze wiadomosci